هشدار و دستور صریح اژه ای  -  اگر اعتراض با فحاشی و ناامنی همراه شد دیگر اعتراض نیست
سرویس سیاسی - رییس قوه قضاییه گفت: اگر اعتراض با فحاشی، آتش زدن اموال مردم، ایجاد ناامنی و کشتار مردم همراه شد، دیگر اعتراض نیست و با چنین رفتارهایی هنجارشکنانه‌ای برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - صدا و سیما حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در نشست شورای عالی قضایی با اشاره به ناآرامی های اخیر، گفت: اعتراض یک کنش در مقابل حرف، قول یا تصمیمی است که دیگران به هر دلیلی با آن مخالف هستند که براساس اصل ۲۷ قانون اساسی پذیرفتنی است.

وی گفت: اگر اعتراض با آشوب، اغتشاش و غارت اموال عمومی و مردم همراه شد، اگر اعتراض با فحاشی، آتش زدن اموال مردم، ایجاد ناامنی و کشتار مردم همراه شد، دیگر اعتراض نیست و با چنین رفتارهایی هنجارشکنانه ای برخورد جدی خواهد شد.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: در جریان اغتشاشات اخیر برخی نیروهای امنیتی، انتظامی، بسیجی و مردم جان باخته اند، که پرونده هایی تشکیل شده است و ضرورت دارد که این پرونده ها با قید فوریت رسیدگی و ضاربان آن ها شناسایی شوند.

وی افزود: بخش نامه ای هم در روزهای اخیر توسط دادستان کل کشور برای رسیدگی به پرونده افرادی که در جریان اغتشاشات دستگیر می شوند صادر شده که ضرورت دارد، رسیدگی ها با جدیت ادامه پیدا کند.

ادامه دارد..

منبع: ایسنا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط