وزیر اطلاعات: توطئه های از پیش طراحی شده با شکستی مفتضحانه روبرو می شود
سرویس سیاسی - وزیر اطلاعات با اشاره به ناآرامی‌های اخیر کشور گفت: این دسیسه نیز همانند دیگر توطئه‌های از پیش طراحی شده با شکستی مفتضحانه روبرو شده و رسوایی فتنه‌افکنان را رقم می‌زند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات با صدور پیامی روز فراجا را به فرمانده کل انتظامی کشور و افتخارآفرینان فراجا تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

سردار سرتیپ پاسدار اشتری 

فرماندهی محترم انتظامی جمهوری اسلامی ایران
 
باسلام و تحیّت

فرا رسیدن روز نیروی انتظامی را خدمت جناب عالی، فرماندهان، کارکنان و سربازان افتخارآفرین فراجا که حافظان مرزهای مملکت امام زمان (عج) و امنیت پایدار در سرزمین اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) می باشند، صمیمانه تبریک می گویم و به روان پاک شهدای گلگون کفن به ویژه شهدای مظلوم اغتشاشات اخیر ادای احترام نموده و حسن عافیت جانبازان سرافراز آن نیروی الهی را از پیشگاه خالق حفیظ آرزومندم.

اقدامات جان برکفان فرماندهی نیروی انتظامی کشور در طول سال های گذشته و در حوزه های مختلف، از جمله اقدامات دشمن شکن آن ها در مقابله با فتنه ها، تأمین امنیت اجتماعی جامعه، مقابله با قاچاقچیان موادمخدر، جان فشانی در مرزها و سایر اقدامات این عزیزان، همواره قابل تقدیر و سپاس بوده است. 

اینک نیز مقابله متعهدانه و از خودگذشتگی کارکنان مؤمن و انقلابی آن فرماندهی معزز در تقابل با اغتشاشگران و تروریست ها و ابراز دشمنی آشکار استکبار و صهیونیزم جهانی، حکام مرتجع منطقه و مزدوران تجزیه طلب آشوبگر و افراد ناآگاه و فریب خورده، نشان از موفقیت های تحسین برانگیز آن فرماندهی در انجام وظایف دارد و قدردانی امّت فهیم و ولایت مدار میهن اسلامی مان مؤید محبوبیت نیروی انتظامی است.

به حول و قوه الهی این دسیسه نیز همانند دیگر توطئه های از پیش طراحی شده با شکستی مفتضحانه روبرو می گردد و دگر بار رسوایی فتنه افکنان را رقم می زند. سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در سنگر عظیم مبارزه و جهاد به همراه جامعه هوشیار و قدرتمند اطلاعاتی کشور، همکاری با جان برکفان آن نیرو را در حفظ امنیت پایدار، بر خود فرض می دانند و در انجام این وظیفه خطیر الهی اهتمام خواهند ورزید.

سیّد اسماعیل خطیب

منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط