رستمی: حقوق بشر غربی برای ساکت کردن ملت ها و ناامید کردن جوانان است
سرویس سیاسی - مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: حقوق بشر برای غربی‌ها یک ‌کلاهبرداری است که با آن به دنبال ساکت کردن ملت ها و ناامید کردن جوانان یک کشور هستند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مراسم خوانش کتاب «حوض خون» در دانشگاه پیام نور تهران شرق، گفت:  موضوع جنگ و درگیری به قدمت تاریخ بشریت است و جنگ ۸ ساله در ایران دارای ویژگی های منحصر بفردی است که جنبه های معرفتی و معنوی بسیاری در آن وجود دارد.

وی افزود: در جنگ ۸ ساله؛ صدام مردم غیرنظامی را با بمب های شیمیایی به شهادت می رساند و از کشورهایی که ادعای حقوق بشر داشتند جایزه دریافت می کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی به دوگانگی حقوق بشر در جهان اشاره کرد و افزود: حقوق بشر برای غربی ها یک کلاهبرداری است که با آن به دنبال ساکت کردن ملت ها و ناامید کردن جوانان یک کشور هستند و کاری که امروزه با جنگ نرم این کشورها به دنبال آن هستند فاصله انداختن بین مردم و حاکمیت است و فرسوده ساختن مردم از نظام می باشد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ها در بخش دیگر سخنان خود ضمن تکریم زنان و نقش موثر آن ها در تبیین آرمان ها، عنوان کرد: وظیفه اساتید و فرهیختگان در جامعه این است که واقعیت ها را برای جوانان تبیین کنند. باید از گذشته پرافتخار و حال سرافراز برای جوانان گفت و آن ها را نسبت به هژمونی سلطه آشنا ساخت.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط