انتقاد از تیم شکست خورده دولت رئیسی

انتقاد از تیم شکست خورده دولت رئیسی

۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - درحالی‌که هنوز طول عمر دولت به نیمه نیز نرسیده کژکارکردی‌های موجود باعث شده است تا تصویری از یک تیم شکست خورده در اذهان عمومی بازنمایی شود، این تصویر برای تغییر نیاز به تعویض برخی از اعضای تیم و آوردن چهره‌هایی دارد. ...

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از برترین ها - روزنامه فرهیختگان نوشت: درحالی که هنوز طول عمر دولت به نیمه نیز نرسیده کژکارکردی های موجود باعث شده است تا تصویری از یک تیم شکست خورده در اذهان عمومی بازنمایی شود، این تصویر برای تغییر نیاز به تعویض برخی از اعضای تیم و آوردن چهره هایی دارد.

انتقاد از تیم شکست خورده دولت رئیسی

دولت برای بزرگ ترین شعار خود یعنی ساخت ۴ میلیون مسکن، وزیری را انتخاب کرد که تا چند روز قبل از جلسه رای اعتماد کاندیدای تصدی وزارت نفت بود. نتیجه این انتخاب نیز در نهایت به استعفای رستم قاسمی انجامید. آنچه درمورد عدم تناسب بین وزارت راه و رستم قاسمی گفته می شد درمورد گزینه بال اقتصادی دیگر دولت یعنی وزارت کار نیز صادق بود. حال به یکباره عبدالملکی که یکی از چهره های شدیدا مورد انتقاد کابینه دولت بود از سابقه اجرایی ناموفق یک ساله خود بهره برده و به عنوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد انتخاب شده است.

درحالی که هنوز طول عمر دولت به نیمه نیز نرسیده کژکارکردی های موجود باعث شده است تا تصویری از یک تیم شکست خورده در اذهان عمومی بازنمایی شود، این تصویر برای تغییر نیاز به تعویض برخی از اعضای تیم و آوردن چهره هایی دارد که بتوانند با اصلاحات اساسی در حوزه های مهمی همچون درمان، ارتباطات، مسکن و خودرو گل های خورده را جبران کرده و مانع از ثبت یک شکست سنگین شوند.

اخبار گوناگون در برخط