سردار فدوی: خیلی ها به علت ترس از فضای مجازی صحبت نمی کنند -   دولت سابق به آمریکایی ها برای اجرای 2030 کمک کرد
سرویس سیاسی - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: در طول ۴۴ سال گذشته شیاطین برای مبارزه با انقلاب اسلامی تلاش بسیاری کردند و حدود ۷۰ روز است دشمنی جدید به فرماندهی آمریکا بزرگ در درون و بیرون به دنبال شکل جدیدی از دشمنی هستند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت:امروز روز حرف زدن و فدا شدن برای اسلام است، اما به دلیل ترس از فضای مجازی خیلی ها صحبت نمی کنند.

سردار فدوى در آئین نامگذاری و گرامیداشت شهید حجازی با اشاره به انقلاب و شهدا گفت: شهدای انقلاب همه به برکت شهادت در روز عاشورا است.

وی ادامه داد : در طول چهل و چهل سال پس از انقلاب انجام تکالیف تجلی پیدا کرده است و روز ۳۱ شهریور یکی از تجلی هایی است که همه مردم باید به آن معطوف می شدند.

فدوی با بیان اینکه اکنون جنگ احزاب خاصی آغاز شده است گفت: انجام به تکالیف معنی خاص خود را پیدا کرده است و انقلاب اسلامی مصادف با اسلام است و در قرن های گذشته حکومت های بی عرضه سکاندار بودند، اما با آمدن انقلاب اسلامی دفاع برای اسلام معنا شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: در طول ۴۴ سال گذشته شیاطین برای مبارزه با انقلاب اسلامی تلاش بسیاری کردند و حدود ۷۰ روز است دشمنی جدید به فرماندهی آمریکا بزرگ در درون و بیرون به دنبال شکل جدیدی از دشمنی هستند.

وی اظهار کرد: دشمنان احمقانه دشمنی خود را آغاز کردند و باید به دفاع از انقلاب اسلامی اقدام کنیم امروز روز حرف زدن و فدا شدن برای اسلام است، اما به دلیل ترس از فضای مجازی خیلی ها صحبت نمی کنند مشخص نیست که چه زمانی قرار است صحبت کنند.

فدوی بیان کرد: بصورت مسلم از این فتنه و جنگ به برکت وعده خداوند حتما پیروز خواهیم شد خداوند به شهید حجازی قدرت داد تا برای همه مردم ایران اقداماتی را انجام دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: دولت سابق به آمریکایی ها برای اجرای ۲۰۳۰ کمک کرد و هیچ جای دنیا صد درصد مدارس تعطیل نشدند و میلیون ها دانش آموز را به فضای مجازی سوق دادند و دشمن فکر کرد می تواند با خباثت پیروز شود، اما خداوند خباثت آن ها را برملا می کند و در این بین است که مشخص می شود چه کسی به تکالیف خود عمل کرده است.

وی تصریح کرد: شهدا مسر بودند که حتی به قیمت جان خود برای انقلاب اسلامی تلاش کنند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط