تجلیل سران قوا از نقش بسیج در تأمین امنیت شهروندان

تجلیل سران قوا از نقش بسیج در تأمین امنیت شهروندان

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی -  سران سه قوه همچنین با ضروری خواندن فعال شدن شورای مولدسازی اموال و دارایی‌های قوه مجریه، تسریع در اجرای این قانون را خواستار شدند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - سران سه قوه فعال شدن شورای مولدسازی اموال و دارایی های مازاد دستگاه ها و سازمان ها را ضروری خواندند و تسریع در اجرای این قانون را خواستار شدند.

در نشست امروز سران سه قوه که با حضور دکتر سیدابراهیم رئیسی، دکتر محمدباقر قالیباف و حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای در محل دفتر رییس جمهور برگزار شد بر لزوم همکاری هرچه بیشتر دولت و مجلس برای سرعت بخشیدن به تدوین برنامه هفتم توسعه کشور تاکید کردند.

سران قوا در نشست عصر امروز با تجلیل از نقش آفرینی و از جان گذشتگی نیروهای بسیج در تأمین امنیت شهروندان در جریان اغتشاشات اخیر، با اشاره به دیدار امروز رهبر معظم انقلاب با بسیجیان سراسر کشور، بر ضرورت توجه ویژه به بیانات ایشان در جهت تقویت آمادگی و ترویج و توسعه روحیه و فرهنگ بسیجی در جامعه تاکید کردند.

 سران سه قوه همچنین با ضروری خواندن فعال شدن شورای مولدسازی اموال و دارایی های قوه مجریه، تسریع در اجرای این قانون را خواستار شدند.

در این نشست رئیسی، قالیباف و محسنی اژه ای بر لزوم همکاری هر چه بیشتر دولت و مجلس برای سرعت بخشیدن به تدوین برنامه هفتم توسعه کشور تاکید کردند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط