دادگستری کرمان: آزادی 6 زندانی اغتشاشات اخیر

دادگستری کرمان: آزادی 6 زندانی اغتشاشات اخیر

۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - رئیس‌‌ کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: در پی دستور ریاست قوه قضاییه و پس از بررسی پرونده‌ها نسبت به تخفیف و تبدیل قرار تأمین آن دسته از متهمان که شرایط ارتکاب جرم آنها اجازه می‌داد، تعداد ۶ نفر از زندانیان اغتشاشات اخیر با استفاده از ارفاقات قانونی از زندان کرمان آزاد شدند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - رئیس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: در پی دستور ریاست قوه قضاییه و پس از بررسی پرونده ها نسبت به تخفیف و تبدیل قرار تأمین آن دسته از متهمان که شرایط ارتکاب جرم آنها اجازه می داد، تعداد ۶ نفر از زندانیان اغتشاشات اخیر با استفاده از ارفاقات قانونی از زندان کرمان آزاد شدند.

به گزارش میزان؛ رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در پی پیروزی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران و در راستای اجرای دستور رئیس قوه قضاییه برای بهره مندی زندانیان از ارفاقات قانونی بلافاصله جلسه ای در این رابطه باحضور مسئولان قضایی دادگستری استان برگزار شد.

حمیدی اظهار کرد: طی روز جاری و پس از بررسی پرونده ها نسبت به تخفیف و تبدیل قرار تأمین آن دسته از متهمان که شرایط ارتکاب جرم آنها اجازه می داد اقدام و تعداد ۶ نفر از زندانیان اغتشاشات اخیر با استفاده از ارفاقات قانونی از زندان کرمان آزاد شدند و نسبت به آزادی ۲۵ نفر از زندانیان سایر جرایم در روز آینده اقدام خواهد شد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط