توئیت عضو دفتر رهبری درمورد آزادی برخی افراد

توئیت عضو دفتر رهبری درمورد آزادی برخی افراد

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - مهدی فضائلی، عضو دفتر نشر آثار رهبر انقلاب در توییتی نوشت: در پی دستور رئیس قوه_قضاییه مبنی بر مساعدت زندانیانی که شرایط بهره مندی از ارفاقات قانونی را دارند، ۵۸۳زندانی از زندانهای مختلف در کشور آزاد شدند. ...

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از برترین ها - مهدی فضائلی، عضو دفتر نشر آثار رهبر انقلاب در توییتی نوشت: در پی دستور رئیس قوه_قضاییه مبنی بر مساعدت زندانیانی که شرایط بهره مندی از ارفاقات قانونی را دارند، ۵۸۳زندانی از زندانهای مختلف در کشور آزاد شدند. چه خوب است دستور خردمندانه آقای محسنی اژه ای مصادیق بیشتری پیدا کند و افراد بازداشت شده در وقایع اخیر هم به حداقل برسند.

توئیت عضو دفتر رهبری درمورد آزادی برخی افراد

 در پی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر تیم ملی فوتبال کشور ولز و حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه به مراجع و مراکز ذیربط قضایی دستور داد به شکرانه عنایت پروردگار و مسرت و سرور ملی حاصل از ظفرمندی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، نسبت به آن دسته از زندانیان که شرایط بهره مندی از ارفاقات قانونی را دارا می باشند، نهایت مساعدت و معاضدت انجام گیرد و مقدمات آزادی و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده های شان در اولین فرصت ممکن فراهم شود.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط