عصبانیت روزنامه دولت از آزادی حسین رونقی!

عصبانیت روزنامه دولت از آزادی حسین رونقی!

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - روزنامه دولت از آزادی حسین رونقی، فعال سیاسی که با شروع اعتراضات بازداشت شد، چندان رضایت ندارد و پرسیده اگر او اعتصاب غذا کرده چرا اثری از لاغری و سوءتغذیه در او دیده نمی‌شود؟ ...

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از برترین ها - روزنامه دولت از آزادی حسین رونقی، فعال سیاسی که با شروع اعتراضات بازداشت شد، چندان رضایت ندارد و پرسیده اگر او اعتصاب غذا کرده چرا اثری از لاغری و سوءتغذیه در او دیده نمی شود؟

ایران نوشته: یکی از افراد آزاد شده در تهران، حسین رونقی فعال رسانه ای ضدانقلاب است که پیشتر خواهان تحریم ملی پوشان ایرانی از سوی فیفا و ممانعت از حضور ایران در جام جهانی شده بود. فردی که با انواع نفرت پراکنی ها در حوادث اخیر به دنبال عصبانیت مردم بود، حالا خوشحالی همان مردم، عامل ارفاق و زمینه ساز آزادی موقتش شد.  

عصبانیت روزنامه دولت از آزادی حسین رونقی!

در بخش دیگری از گزارش روزنامه ایران با اشاره به اعتصاب غذای این فعال سیاسی در زندان آمده است: ابتدای هفته حسین رونقی با تبدیل قرار بازداشت موقت و سپردن وثیقه از زندان آزاد شد. روز گذشته تصاویری از حسین رونقی روی تخت بیمارستان منتشر شد که با پرسش های جدی از سوی کاربران همراه بود.

کاربران، بویژه کاربران خارج نشین این سؤال را مطرح کردند که اگر پای رونقی به گونه ای که ادعا شده بود، شکسته است، چرا پاهای او سالم است و در گچ نیست؟ اگر ۶۰ روز است که اعتصاب غذا کرده بود، چرا اثری از لاغری و حتی سوءتغذیه در او نیست؟ برخی از کاربران حتی این گونه قضاوت کردند که رونقی تلاش کرده است با حبس کردن نفس خود، شکم خود را فرورفته نشان دهد!

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط