(رئیسی) روز دانشجو به دانشگاه می رود

(رئیسی) روز دانشجو به دانشگاه می رود

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - سیدمحمد حسینی ظهر امروز در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان پلدختر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دولت شنوای مطالبات و سخنان دانشجویان است اظهار داشت: دولت اهتمام ویژه‌ای به دانشگاه دارد و رئیس جمهور مرتب در جمع اساتید و دانشجویان حضور پیدا می‌کنند و براساس امکاناتی که وجود دارد تلاش می‌کنیم شرایط بهتری برای دانشجویان فراهم شود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه مطالبات دانشجویان را به حق می دانیم، گفت: "رئیسی" روز دانشجو در جمع دانشجویان حضور می یابد.

به گزارش تسنیم، سیدمحمد حسینی ظهر امروز در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان پلدختر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دولت شنوای مطالبات و سخنان دانشجویان است اظهار داشت: دولت اهتمام ویژه ای به دانشگاه دارد و رئیس جمهور مرتب در جمع اساتید و دانشجویان حضور پیدا می کنند و براساس امکاناتی که وجود دارد تلاش می کنیم شرایط بهتری برای دانشجویان فراهم شود.

وی با اشاره به وقفه ایجاد شده در آموزش حضوری دانشجویان افزود: طبیعی است که ما الان کمبود هایی در مورد خوابگاه ها، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی در دانشگاه ها داشته باشیم که در اولویت است و امیدوارم به تدریج بتوانیم کمبود ها را برطرف کنیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دانشجویان از برگزاری جلسات پرسش و پاسخ استقبال می کنند و می خواهند حرف هایشان شنیده شود و ما هم اینگونه مطالبات را به حق می دانیم.

وی بیان کرد: رئیس جمهور در جلسه ای که به مناسبت روز دانشجو دارند بشارت و مژده ای که دانشجویان دنبال آن هستند را بیان می کند.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط