گزارش خبرگزاری دولت از اتفاقات امشب در میدان آزادی

گزارش خبرگزاری دولت از اتفاقات امشب در میدان آزادی

۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - ایرنا نوشت: در آخرین اقدام، از ساعتی پیش اکانت‌های ضدانقلاب در پی القای تجمع و راهبندان در مسیرهای منتهی به میدان آزادی هستند و تصاویری نیز برای اثبات ادعای خود منتشر کرده‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - خبرگزاری ایرنا در گزارشی نوشت: علیرغم فراخوان سه روزه جریان ضدانقلاب برای اغتشاش و اعتصاب در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذر که با بی اعتنایی مردم مواجه شد، بررسی فعالیت های جریان ضدانقلاب در فضای مجازی حاکی از اقدامات مضحک آنها برای دستاوردسازی از فراخوان ۳ روزه است.

در آخرین اقدام، از ساعتی پیش اکانت های ضدانقلاب در پی القای تجمع و راهبندان در مسیرهای منتهی به میدان آزادی هستند و تصاویری نیز برای اثبات ادعای خود منتشر کرده اند.

در تصاویر منتشر شده، ترافیک عصر چهارشنبه تهران بعنوان راهبندان اعتراضی مردم به نمایش گذاشته شده و یا عبور و مرور روزانه و معمولی مردم در پیاده روهای خیابان را بعنوان حرکت مردم و راهپیمایی سکوت به سمت میدان آزادی جا زده اند.

به نظر می رسد در واپسین ساعات فراخوان گسترده ضدانقلاب که تاکنون با عدم همراهی مردم با این جریان به دلیل اقدامات ضد امنیتی ۷۰ روز گذشته، دستاوردی برای آنها نداشته، به دنبال نمایش دروغین هستند.


این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط