فرهیختگان: برادران در کدام سیاره زندگی می کنید؟

فرهیختگان: برادران در کدام سیاره زندگی می کنید؟

۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - روزنامه اصولگرای فرهیختگان به انتقاد از سخنان اخیر حسین جلالی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره حجاب و مسدود کردن حساب زنان بی‌حجاب پرداخته و خطاب به او ونمایندگان عضو جبهه پایداری نوشت: برادران! در کدام سیاره زندگی می‌کنید. ...

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از برترین ها - روزنامه اصولگرای فرهیختگان به انتقاد از سخنان اخیر حسین جلالی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره حجاب و مسدود کردن حساب زنان بی حجاب پرداخته و خطاب به او و«نمایندگان عضو جبهه پایداری» نوشت: «برادران! در کدام سیاره زندگی می کنید».

در شرایطی که تعطیلی گشت ارشاد و شعارهای اصلاح ساختاری مسئولان نشان می دهد در بدنه اجرایی نسبت به حساسیت افکار عمومی به برخورد های امنیتی درکی مناسب ایجاد شده است اظهارات برخی چهره های تریبون دار مبنی بر تداوم رویه های موجود و حتی تشدید آن باعث ضایع شدن تلاش های افرادی می شود که سعی در افزایش میزان امید در جامعه دارند. اظهاراتی مشابه آنچه حسین جلالی مطرح کرده است باعث می شود موج اصلاحی که بدنه اجرایی از خود ساطع می کند به درستی توسط بدنه منتقد دریافت نشده و امید به اصلاح رویه ها کمرنگ شود.

نویسنده در بخش دیگری از این مطلب به کنایه خطاب این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس نوشته:جلالی در صحبت های خود طرح عفاف و حجاب ادعایی را با حجاب برابر گرفته و با طرح این ادعا که عقب نشینی از طرح عفاف و حجاب عقب نشینی از احکام اسلام است، تاکید کرده است که از این طرح عقب نشینی نخواهد شد. مگر قرآن نوشته اید که نباید آن را نقد کرد؟

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط