مرکز تماس کانون دفاتر خدمات قضایی راه اندازی شد

مرکز تماس کانون دفاتر خدمات قضایی راه اندازی شد

۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: مرکز تماس کانون از امروز به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

حسن روحانی نیا از راه اندازی مرکز تماس کانون دفاتر خدمات قضایی خبر داد و اظهار داشت: هدف از راه اندازی این مرکز امکان پاسخگویی سریع و دقیق به ذینفعان و بهره مندان خدمات الکترونیک قضایی است.

به گفته وی این گروه اعم از وکلا، کارشناسان و مشاوران محترم که ممکن است در حوزه خودکاربری سوالات و ابهاماتی را داشته و یا از اشخاص عادی جامعه باشند که ممکن است سوالاتی در حوزه های مختلف مربوط به دفاتر خدمات و یا کلیت خدمات الکترونیک قضایی داشته باشند.

روحانی نیا تاکید کرد: از این پس تمامی کاربران اعم از اشخاص حقیقی و یا حقوقی می توانند ضمن تماس با شماره تلفن های ۸۸۵۵۶۳۳۲، ۸۸۱۰۹۱۳۲ و ۸۸۷۰۹۳۷۲ این مرکز از خدمات کارشناسان در خصوص ارایه خدمات الکترونیک قضایی و نیز پشتیبانی حقوقی و فنی استفاده نمایند.

وی تصریح کرد: در فاز نخست راه اندازی، مرکز تماس کانون دفاتر خدمات الکترویک قضایی روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ و روز های پنجشنبه نیز از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ آماده ارایه خدمات مشاوره ای است.

روحانی نیا تاکید کرد: با تدابیر اتخاذ شده کارشناسان این مرکز همه روزه پس از پایان ساعات اداری نیز تا ساعت ۲۳ بصورت oncall پاسخگوی مراجعان خواهند بود.

روحانی نیا تصریح کرد: در مرحله دوم و پس از تکمیل زیرساخت های لازم، زمان ارایه خدمات مرکز تماس کانون به ساعات بیشتر و ایام تعطیل تسری خواهد یافت.

شایان ذکر است کارشناسان این مرکز از میان مجرب ترین کارشناسان که کاملا با بخش خدمات الکترونیک قضایی و خدمات خاص دفاتر قضایی آشنایی داشته و آموزش های تکمیلی را نیز سپری کرده اند، انتخاب شده اند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز