لابی گری در شهرداری تهران - زمان ادغام دو معاونت شهرداری

لابی گری در شهرداری تهران - زمان ادغام دو معاونت شهرداری

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ادغام دو معاونت شهرداری در زمان فعالیت این دوره از شورا اجرایی خواهد شد، گفت: لابی‌گری در شهرداری وجود داشته و بحث‌های آن طبیعی است.

ابراهیم امینی در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا دستور خاموش کردن میکروفون ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران را زمان حمایت از وزیر بهداشت دادید؟، گفت: این بحث ها و صحبت ها در شورای شهر طبیعی است و بنده از ایشان عذرخواهی کردم.

وی افزود: استدلال من به عنوان اداره کننده جلسه شورا این بوده که تذکر به معنای انتقاد و نه حمایت است؛ در دوران کرونا بهشت زهرا بهترین عملکرد را داشته و باید از آنها حمایت کنیم.

نایب رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: نیروهای شهرداری در بهشت زهرا در صف مبارزه با کرونا بودند و توقع ما از وزیر بهداشت بیان این تمثیل به غسالان نبود به طوری که این افراد احساس کنند جایگاه آنها در جامعه پایین است.

امینی درباره سرانجام ادغام دو معاونت منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی گفت: این لایحه امروز تصویب شد و به هیأت تطبیق ارسال می شود که در صورت موافقت هیأت تطبیق اجرایی خواهد شد و اجرای آن قطعا در همین دوره از فعالیت شورا خواهد بود.

وی در مورد اینکه گفته می شود برای عدم ادغام مرکز پژوهش های شهرداری در دو معاونت شهرداری لابی گری شده است، گفت: این مباحث نیز طبیعی است و لابی گری وجود دارد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز