داستان تکراری خواب آلودگی راننده کامیون

داستان تکراری خواب آلودگی راننده کامیون

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اجتماعی - عدم توجه به جلو و خواب آلودگی راننده کامیون را به بیمارستان فرستاد.

سرهنگ احسان مومنی از برخورد شدید یکدستگاه کامیون به علت خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه به جلو ، با کامیونی دیگر در محدوده اتوبان یاسینی خبر داد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ "احسان مومنی " ضمن بیان این خبر عنوان کرد: در ساعت 08:30 صبح امروز وقوع یک فقره تصادف جرحی شدید در مسیر اتوبان یاسینی بعد از رسالت به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که: راننده کامیون کشنده بنز به علت خستگی وخواب آلودگی و عدم توجه جلو با کامیون دیگری که در همان مسیر در حال تردد بوده به شدت برخورد می نماید .

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : با حضور تیم کارشناسی پلیس راهور منطقه در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار این هر دو کامیون با کمک جرثقیل از موقعیت خارج گردیدند و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

وی افزود : با حضور تیم اورژانس در موقعیت تصادف راننده کامیون کشنده بنز به بیرون از کامیون منتقل و مداوای اولیه صورت گرفت ولیبه علت شدت جراحات به نزدیکترین بیمارستان منتقل گردید

این مقام انتظامی ادامه داد : به واسطه بروز این تصادف بار ترافیکی مقطعی در محدوده ایجاد گردیده بود و با توجه به اینکه دو کامیون قادر به حرکت نبودند ، از جرثقیل سنگین راهور استفاده شد و به محض رسیدن جرثقیل در موقعیت هر دو کامیون از محل خارج و به کنار راه منتقل گردید .

سرهنگ مومنی افزود : در این حادثه سواری کامیون اول به علت عدم توجه به جلو و خستگی وخواب آلودگی نسبت به کامیون دوم مقصر شناخته شد.

عبادی بیان داشت : در خصوص این تصادف کروکی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل راننده غیر مقصر گردید .

وی به رانندگان توصیه کرد : قبل از حرکت حتما استراحت کافی داشته باشید و در حین حرکت به محض اینکه احساس خواب آلودگی به شما دست داد حتما خودروی خود را به کنار راه و حاشیه امن و توقفگاهها آورده و پس از استراحت اقدام به حرکت نمایید .

داستان تکراری خواب آلودگی راننده کامیون

 

داستان تکراری خواب آلودگی راننده کامیون

داستان تکراری خواب آلودگی راننده کامیون

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز