مادر کرونایی یک ماه پس از تولد نوزادش از کما بیرون آمد + عکس

مادر کرونایی یک ماه پس از تولد نوزادش از کما بیرون آمد + عکس

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - مادری که یک ماه پس از به دنیا آوردن فرزندش از کما خارج شد، در فضای مجازی خبرساز شد.

مادر کرونایی یک ماه پس از تولد نوزادش از کما بیرون آمد + عکس

یک زن آمریکایی به نام امیلی براون در هفته بیست و هشتم بارداری خود را جشن گرفته بود، اما همان شب متوجه شد که نمی تواند ک هیچ غذایی را از غذا میل کند. امیلی بلافاصله فهمید که باید آزمایش ویروس کرونا را انجام دهد. بعد از انجام تست کرونا متوجه شد که کرونا دارد، با این حال مدتی اوضاع خوب پیش رفت، اما پس از ۶ روز همسرش جاش او را وحشت زده از خواب بیدار کرد، و به او گفت که او به طور معمول نفس نمی کشد. در نتیجه، امیلی به بیمارستان منتقل شد و پزشکان مجبور شدند تمام تلاش خود را برای زنده ماندن جنین انجام دهند.

کرونا مادر باردار را به کما برد

پزشکان به خانواده امیلی گفتند که او ممکن است از این مصیبت جان سالم به در نبرد به همین دلیل آن ها زایمان سزارین اورژانسی را انجام دادند تا جنین را از رحم او خارج کنند، با وجود اینکه تاریخ تولد فرزند این خانواده حدود ۷ هفته بعد بود. در روز های بعد از عمل، پزشکان دو بار سعی کردند ونتیلاتور را خارج کنند، اما او قادر به تنهایی تنفس کشیدن، نبود.

سرانجام، پزشکان موفق به انجام تراکئوستومی و برداشتن ونتیلاتور شدند. هنگامی که امیلی از خواب بیدار شد همسرش گفت:" امیلی فکر می کرد که چند روز از کما رفتن او می گذرد، اما او فهمید که حدود یک ماه گذشته است، که باعث نگرانی او درباره فرزندش شد، اما پرستاران به او می گویند کودک با وجود به دنیا آمدن زودرس سالم است. "

نوزادی سالم از مادر کرونایی متولد شد

شایان ذکر است؛ امیلی ۶ روز پس از هوشیاری از بیمارستان مرخص شد، اما کودک دو هفته دیگر در بیمارستان ماند و مادرش برای تغذیه روزانه او را ملاقات می کرد.

منبع : رکنا