واژگونی کامیون در اتوبان آزادگان تهران حادثه آفرید

واژگونی کامیون در اتوبان آزادگان تهران حادثه آفرید

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اجتماعی - واژگونی کامیون در آزادگان تهرانی سبب مصدوم شدن راننده شد.

  رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی کامیون حمل بار به علت سرعت زیاد در اتوبان آزادگان و مصدوم شدن راننده آن خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی گفت: در ساعت ۰۹:۴۰ صبح امروز (جمعه) در مسیر اتوبان آزادگان مسیر شرق به غرب روبروی میوه و تره بار نرسیده به پل شهید کاظمی یک دستگاه کامیون حامل بار ناگهان واژگون می شود.

مومنی افزود: این کامیون به علت سرعت زیاد وعدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا به سمت راست منحرف و پس از برخورد با جداول میانی به لاین کندرو منحرف و وارد می شود.

وی گفت: خودروهای عبوری در لاین کندرو خیلی خوش شانس بودند که این کامیون در حال واژگونی با وسیله آنان برخورد نکرد و آنان توانستند قبل از برخورد خودروی خود را متوقف و دقیقا قبل از توقف کامل این کامیون آن ها نیز متوقف شوند.

مومنی بیان داشت: بلافاصله پس از این حادثه رییس وتیم های کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل حادثه به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با حضور عوامل راهور در محل حادثه و بیرون آوردن راننده کامیون از فضای محبوس شده، نسبت به جابجایی بارهای این کامیون اقدام شد و جرثقیل سنگین پلیس راهور تهران بزرگ این غول آهنی را جابجا و به گوشه راه منتقل کرد و با حضور تیم اورژانس در محل راننده کامیون به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.

مومنی افزود: خودروهایی که در این مسیر در حال حرکت بودند مدتی در ترافیک ناشی از این واژگونی منتظر بودند ولی با اقدامات صورت گرفت پس از دقایقی به مسیر خود ادامه دادند.

وی از رانندگان خواست حین خلوتی معابر و بزرگراه ها، از سبقت و سرعت جدا خوددرای نمایند و همیشه با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت نموده تا شاهد بروز این حوادث در سطح شهر نباشیم.

منبع : رکنا