دایی و خواهرزاده ها به د اماد خانواده هم رحم نکردند  -  فروش خانه الهیه به چند نفر
سرویس اجتماعی - دایی و خواهرزاده هایش با فروش یک خانه در الهیه تهران به چند نفر، بیش از 150 میلیارد ریال کلاهبرداری کردند.

دایی و 2 خواهرزاده اش یک خانه را به چند نفر فروختند و در این کلاهبرداری به داماد خانواده نیز رحم نکردند.

سرهنگ کارآگاه "سید علی شریفی" رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران گفت: 13 آذرماه پرونده ای مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران ارجاع و برای تحقیقات پلیسی شاکی پرونده به این پایگاه دعوت شد.

وی عنوان کرد: شاکی اظهار داشت، 20 مرداد ماه سال 1398 یک آپارتمان را از برادران همسرش به نام های "حمید" و "مجید" به مبلغ 38 میلیارد ریال واقع در منطقه الهیه تهران خریده ام و علیرغم پرداخت ثمن معامله، فروشندگان به بهانه مفقود شدن سند ملک از تنظیم سند طفره رفته تا اینکه پس از چند ماه متوجه شدم برادران همسرم ملکی را که به من فروخته اند به دو فرد دیگر به نام های "نادر" و "مهدی" به مبلغ 70 میلیارد ریال فروخته اند. ولی سند را به نام من منتقل کرده اند.

کلاهبرداری دایی و خواهرزاده ها از داماد خانواده

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی با بیان اینکه با دعوت از خریداران دوم، صحت ادعای شاکی مشخص شد، ابراز داشت: با شناسایی مخفیگاه متهمان مجید در مخفیگاهش دستگیر ولی در تحقیقات پلیسی مشخص شد که حمید از محل سکونتش متواری شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مجید در تحقیقات پلیسی معترف شد، به همراهی و همفکری دایی خود به نام "داود" علاوه بر فروش ملک به شوهر خواهرم و نادر و مهدی مجددا ملک را به فرد دیگری به اسم "شهروز" به مبلغ 75 میلیارد ریال فروخته ایم.

سرهنگ شریفی با اشاره به اینکه با شناسایی مخفیگاه داود وی در مخفیگاهش در یکی از مناطق شمالی تهران دستگیر شد، توضیح داد: با دستگیری 2 تن از اعضای این باند، هر دو متهم به دادسرا معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری خواهر زاده متواری کماکان ادامه دارد.

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز