ضرورت افزایش موتورلانس ها با خیز چهارم کرونا در تهران

ضرورت افزایش موتورلانس ها با خیز چهارم کرونا در تهران

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رییس اورژانس تهران گفت که ۳۰ درصد از فضایی که نیروهای اورژانس در آن استقرار دارند توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تامین شده است.

پیام صابریان در جلسه بررسی وضعیت استقرار اورژانس در پایگاه های پشتیانی مدیریت بحران شهر تهران گفت: لازم است از همکاری های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با مجموعه اورژانس تهران تشکر و قدردانی کنم به طوریکه با اقدامات انجام شده و همکاری های مشترک در حال حاضر ۳۰ درصد از فضایی که نیروهای اورژانس در آن استقرار دارند توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تامین شده است.

وی با اشاره به خیز چهارم کرونا در تهران و اکثر شهرهای کشور گفت: در این شرایط لزوم خدمات رسانی بیشتر نیروهای اورژانس وجود دارد و بدیهی است که در چنین شرایطی ما ناچار به افزایش نیروهای موتورلانس خود هستیم تا بتوانیم خدمات اولیه را در مدت زمان کمتری به شهروندان ارائه دهیم.

رییس اورژانس تهران  با اشاره به ضرورت افزایش تعداد موتورلانس های اورژانس افزود: امیدواریم در ادامه همکاری هایی که سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اورژانس دارد، فضا به گونه ای فراهم شود که بتوانیم تعداد موتورلانس ها را افزایش دهیم زیرا تنها در این صورت امکان پوشش کامل ماموریت های روزانه برای اورژانس میسر است.

صابریان همچنین از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خواست تاامکان استفاده از سایر  پایگاه های این سازمان برای اورژانس فراهم شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا