قتل با کلت کمری در چگنی  -  بازداشت قاتل در مخفیگاهش

قتل با کلت کمری در چگنی - بازداشت قاتل در مخفیگاهش

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - قاتل فراری در چگنی به دام افتاد و به قتل که مرتکب شده بود اعتراف کرد.

قاتل فراری در چگنی به دام قانون گرفتار شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان چگنی گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و کارکنان انتظامی شهرستان چگنی قاتل جوان ۳۰ ساله دستگیر شد.

ضرغام سرپرست ،فرمانده انتظامی شهرستان چگنی اظهار کرد: تاریخ نهم اردیبهشت ماه سال جاری، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از روستا های شهرستان چگنی بلافاصله عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.

او افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، جوانی ۳۰ ساله با استفاده از سلاح جنگی کلت کمری به قتل رسیده و قاتل از صحنه جرم متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان چگنی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی و کارکنان انتظامی شهرستان با انجام اقدامات فنی و بکارگیری منابع پس از ۴۸ ساعت تلاش بی وقفه مخفیگاه این قاتل فراری را شناسایی کردند.

او تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات موفق پلیسی، این فرد قاتل در ساعات اولیه بامداد روز یازدهم اردیبهشت ماه دستگیر و در این راستا یک قبضه سلاح کلت کمری برتا نیز از نام برده کشف شد.

سرپرست با بیان اینکه بر اساس اظهارات متهم انگیزه قتل اختلاف خانوادگی بوده، بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز