هندوانه های مرد کردستانی بوی تریاک می داد + عکس

هندوانه های مرد کردستانی بوی تریاک می داد + عکس

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - 100 کیلوگرم تریاک را که به صورت ماهرانه‌ای در بار هندوانه جاسازی شده بود توسط پلیس کشف شد.

هندوانه های مرد کردستانی بوی تریاک می داد + عکس

فرمانده انتظامی کردستان گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر استان 100 کیلوگرم تریاک را که به صورت ماهرانه ای در بار هندوانه جاسازی شده بود کشف کردند.

سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان اظهار کرد: ۱۰۰ کیلوگرم تریاک که با تبحر خاصی داخل هندوانه جاسازی شده بود توسط ماموران پلیس مواد مخدر استان کشف و ضبط شد.

او خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر شده و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

کشف موادمخدر در هندوانه در کردستان

فرمانده انتظامی استان کردستان در ادامه به راه اندازی آزمایشگاه تشخیص و آنالیز مواده مخدر در استان گریزی زد و گفت: قبلا ما برای بررسی درصد خلوص و نوع مواد مخدر مجبور بودیم مواد را به تهران و یا سایر استان های همجوار بفرستیم، ولی الان با ایجاد این ظرفیت و توانایی کار در داخل استان انجام می شود.

اواظهار کرد: دستگاه ها و تجهیزات لازم در این راستا تهیه و آموزش های لازم به کارشناسان داده شده است از امروز به بعد درصد خلوص، آنالیز و نوع مواد مخدر در همین آزمایشگاه و در داخل استان انجام خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان آماری از میزان کشفیات مواد مخدر طی سال گذشته در استان هم گریزی زد و افزود: یکی از اولویت های مهم نیروی انتظامی مقابله و مبارزه بی امان با مواد مخدر اعم از عمده فروشان، خرده فروشان و معتادی متجاهر است.

آزادی تصریح کرد: همکاران ما در این راستا توانسته اند بالغ بر یک هزار و ۱۵۰ کیلوگرم در سال گذشته کشف کنند که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشته است.

منبع : رکنا