شروع فعالیت شماره گذاری پلاک ها از فردا

شروع فعالیت شماره گذاری پلاک ها از فردا

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سرهنگ محمدی در مورد فعالیت مراکز شماره‌گذاری گفت: از فردا (پنجشنبه) فعالیت مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، گیلان، مازندران، مرکزی، گلستان، کرمانشاه، قم، چهارمحال و بختیاری، همدان و یزد که وضعیت کرونا در آن‌ها قرمز بود و اکنون نارنجی شده است، آغاز می‌شود.

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور از آغاز فعالیت این مراکز از فردا (پنجشنبه) در شهر های نارنجی و تمدید وکالت نامه خودرو ها در شهر های قرمز خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی محمدی در مورد منقضی شدن وکالت نامه خودرو ها گفت: افرادی که وکالت نامه آن ها در ایام تعطیلات کرونایی منتفی شده به تعداد روز های تعطیلی قابل اعتبار است یعنی چنانچه تعطیلات کرونایی در استانی ۲۰ روز بوده و تاریخ وکالت نامه در روز هایی کرونایی به اتمام رسیده باشد، اعتبار آن ها تا پایان تعطیلات تمدید می شود.

وی تصریح کرد: البته این امتیاز شامل حال وکالت نامه هایی که قبل از تعطیلات کرونایی یا بعد از تعطیلات کرونایی منقضی شده، نمی شود و افراد باید برای تمدید آن اقدام کنند.

سرهنگ محمدی در مورد فعالیت مراکز شماره گذاری گفت: از فردا (پنجشنبه) فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، گیلان، مازندران، مرکزی، گلستان، کرمانشاه، قم، چهارمحال و بختیاری، همدان و یزد که وضعیت کرونا در آن ها قرمز بود و اکنون نارنجی شده است، آغاز می شود.

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور با اشاره به آغاز فعالیت مراکز تعویض پلاک در استان های ایلام، اردبیل، بوشهر و سیستان و بلوچستان گفت: با اعلام رنگ بندی جدید شهر ها مراکز تعویض پلاک استان سیستان و بلوچستان و بوشهر باردیگر تعطیل شد و فعالیت این مراکز در استان های اردبیل و ایلام ادامه دارد براین اساس مراکز تعویض پلاک در ۱۳ استان کشور فعال و در دیگر استان ها تعطیل است.

به گفته محمدی، ساکنان ۱۱ استان ذکر شده می توانند اینترنتی نوبت گرفته و برای تعویض پلاک اقدام کنند، البته فعالیت این مراکز در استان تهران تعطیل است.

منبع : فرارو