اقدام جنجالی پسر هندی برای بیماران کرونایی + ویدیو

اقدام جنجالی پسر هندی برای بیماران کرونایی + ویدیو

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - در حالی که پس از شیوع گسترده کرونا در جهان طبق روال همیشه افراد سودجو و فرصت طلب از آب گل آلود کمبود امکانات در کنار محدودیت‌ها ماهی گرفتند، اما افراد انسان‌دوستی نیز بودند که انسانیت آن‌ها دهان به دهان گشت و از مرز‌ها نیز فراتر رفت.


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - در حالی که کشور هند این روز ها به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده و این کشور با موج شدید کرونا و کمبود امکانات بیمارستانی مواجه شده است انسان دوستیِ یک کودک اهل این کشور به سوژه رسانه ها تبدیل شده است. این پسر که هویتش «هاریسوارمان» اعلام شده در اقدامی انساندوستانه، تصمیم گرفت تا پولی را که برای خرید دوچرخه پس انداز کرده بود برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی هزینه کند. در پاسخ به این اقدام انسانی این کودک، وزیر ارشد تامیل نادو هند یک دوچرخه نو خریداری و به این کودک انساندوست هدیه کرد.

وزیر ارشد تامیل نادو با انتشار پستی در توئیتر خود نوشت: «کودکی با نام هاریسوارمان پولی را که برای خرید دوچرخه پس انداز کرده بود برای کمک به بیماران کرونایی اختصاص داد.

تحسین کاربران از انسانیت کودک هندوستانی

او این پیام را با قلب خود به تامیل نادو فرستاد که قوی باشید. من یک دوچرخه برای او خریدم و با تلفن همراه به او درود فرستادم.»

این پست پس از انتشار در تاریخ ۹ می در توئیتر با بازخورد مثبت کاربران هندوستانی همراه بود و بسیاری انسانیت این کودک را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «برخی اوقات کودکان کار هایی را انجام می دهند، که بزرگسالان قادر به انجام آن نیستند!» کاربر دیگر نوشت: «نیکوکاری و انسانیت نیاز به قلبی بزرگ دارد که همگان از آن برخوردار نیستند.»

منبع : رکنا