کشف جنازه جوان 16 ساله در علی آباد کتول  -  مسافرت بوی مرگ گرفت

کشف جنازه جوان 16 ساله در علی آباد کتول - مسافرت بوی مرگ گرفت

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - نوجوان ۱۶ ساله در علی آباد کتول به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - ابوذر شکی، رئیس ایستگاه آتش نشانی شهرستان علی آبادکتول، گفت: ظهر امروز دو فرزند نوجوان خانواده ای که برای مسافرت به گلستان آمده اند برای شنا، وارد آب بندان روستای لاله باغ شدند.

ابوذر شکی افزود: هنگام شنا این دو نوجوان به یکباره وارد قسمت های عمیق آب بندان شدند و به مشکل برخوردند.

شنا در آب بندان های گلستان قربانی گرفت

شکی ادامه داد: یکی از دو نوجوان که ۱۷ ساله بود خود را نجات داد و نوجوان دیگر که ۱۶ سال داشت غرق شد و جان خود را از دست داد.

رئیس ایستگاه آتش نشانی شهرستان علی آبادکتول با بیان این که چند سال پیش هم در این آبندان یک نفر هنگام شنا غرق شد گفت: آب بندان این روستا حالت قیفی دارد و به یکباره فرد از قسمت های کم عمق وارد قسمت های عمیق می شود و کسانی که به فنون شنا آشنایی چندانی ندارند را با خطر غرق شدن مواجه می کند.

ابوذر شکی ادامه داد: متاسفانه در حاشیه این آب بندان تابلویی مبنی بر هشدار درباره وضعیت آب بندان و خطر غرق شدن وجود ندارد.

بیست روز پیش هم یک کودک در آب بندان روستای توشن و یک جوان ۲۰ ساله در آب بندان روستای جعفر آباد گرگان هنگام شنا غرق شدند.

یکی از تفریح های محبوب جوانان و نوجوانان گلستان در فصل گرما، شنا در رودخانه ها و آب بندان ها و دریاچه پشت سدهاست که متاسفانه بلد نبودن شنا و آشنا نبودن با وضعیت محل شنا ، هر از گاهی حادثه آفرین می شود.

منبع : رکنا