درگذشت ناشر سرشناس ایران  -  صادق سمیعی کیست؟ + ویدیو

درگذشت ناشر سرشناس ایران - صادق سمیعی کیست؟ + ویدیو

۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - صادق سمیعی، مدیرمسئول انتشارات کتاب‌سرا از دنیا رفت. ...


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - صادق سمیعی ناشر سرشناس ایران درگذشت.

 اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اعلام این خبر نوشت: بدین وسیله درگذشت مرحوم مغفور شادروان صادق سمیعی مدیرمسئول انتشارات کتاب سرا را به اطلاع همکاران گرامی می رسانیم.

هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم او، همکاران صنف و کلیّه بازماندگان، برای آن مرحوم علو درجات الهی را مسئلت دارد.

با عنایت به شرایط حساس کنونی و لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ارسال پیام تسلیت باعث تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

صادق سمیعی و انتشارات کتاب سرا

صادق سمیعی متولد سال 1323 در تهران و مدیر عامل شرکت بلیوان از سال 1359 تا کنون - نماینده انحصاری شرکت بازرسی سی پورت کنترلرز SPC در ایران ، رئیس هئیت مدیره انتشارات کتاب سرا از سال 1360 تا کنون ، بازرس اتحادیه ناشران و کتابفروشان ، مدیر مسئول مجله اتاق بازرگانی ایران و بلژیک ، عضو هئیت مدیره جامعه ممیزی و بازرسین ایران ار سال 1384 ، خزانه دار مجتمع مسکونی پارک پرنس ، 1370 تا 1359 سال از ایران در Bank Of Credit & Commerce International) BCCI بانک نماینده ، قائم مقام بانک ایران و عرب از 1354 تا 1358 .

کتاب سرا بیش از 300 عنوان کتاب از بدو تاسیس تا کنون چاپ کرده و به بازار کتاب عرضه نموده است. کتاب های پرفروش و محبوب کتاب سرا عبارتند از: 7 جلد خاطرات علم، خود درمانی با آب اثر دکتر فریدون با تمانقلیج که به چاپ شانزدهم رسید، تعدادی از کتاب های خانم گیتی خوشدل و کتاب هنری منحصر به فرد چون چوگان که تاریخچه این بازی ایرانی را در ادوار مختلف نشان می دهد.

منبع : رکنا

hosein48 ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
روانش انوشه باد.بزرگمرد میهن پرست، یک ایرانی تمام قد

آخرین اخبار سرویس اجتماعی