عروس تهرانی مادرشوهرش را به زندان انداخت !  -  جالب ترین پرونده در پایتخت
سرویس اجتماعی - عروس تهرانی در انتقامگیری از مادرشوهرش داستانسرایی عجیبی را پیش روی بازپرس جنایی تهران مطرح کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - مادرشوهر در برابر پرونده عجیبی قرار گرفت. عروس جوان در ماجرای انتقامگیری از مادرشوهر به دادسرای جنایی رفت. مادرشوهر در برابر پرونده قتل 2 فرزندش قرار گرفت و وقتی مادرشوهر پای در دادسرای جنایی گذاشت در برابر یک اتهام قرار گرفت. پلیس پرده از انتقامگیری عروس از مادرشوهر پرده برداشت.

به گزارش خبرنگار جنایی چندی قبل زن جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران پرونده عجیبی را پیش روی بازپرس ویژه قتل قرار داد.

زن جوان در ادعاهایش مادرشوهرش را قاتل معرفی کرد و عنوان داشت که مادر شوهرش سالها قبل 2 فرزندش را به قتل رسانده است.

اتهام قتل برای مادرشوهر

بدین ترتیب بازپرس شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تحقیقات در این پرونده مرموز آغاز شود و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تهران ماموریت پیدا کردند تا راز این پرونده جنایی را فاش کنند.

عروس جوان در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که چندی قبل با مادرشوهرم صحبت می کردم که از او شنیدم 50 سال قبل در ازدواج اولش صاحب 2 دختر شد اما بعد از چند سال بخاطر علاقه ای که به مرد جوانی پیدا کرده بود تصمیم به جدایی گرفت اما مرد جوان که امروز پدرشوهرم است با توجه به وجود فرزندانش مخالف ازدواج بوده است.

عروس خانواده گفت: مادرشوهرم بعد از مدتی تصمیم می گیرد 2 دختر 7 و 8 ساله اش را به قتل برساند تا بعد از جدایی از همسر اولش به راحتی با مرد مورد علاقه اش که پدرشوهرم است ازدواج کند.

وی افزود: در بین صحبت ها با مادرشوهرم شنیدم که او 2 دخترش را به قتل رسانده و پس از جدایی از شوهر اولش با پدر شوهرم ازدواج کرده است.

کارآگاهان در ادامه مادرشوهر عروس جوان را مورد تحقیق قرار دادند و وی به ماموران گفت: عروسم مدت هاست که با من اختلاف دارد و در زمینه های مختلف از من شکایت کرده و هر روز به یک دادسرا مراجعه می کنم و این ادعاهایی که در خصوص قتل فرزندانم در زندگی اولم بوده دروغ است.

وی افزود: من یکسال پس از زندگی مشترک با همسر اولم از او جدا شدم و هیچ فرزندی نداشتم  و این داستانسرایی ها دروغ است.

کارآگاهان در ادامه از اداره ثبت احوال در خصوص مادرشوهر عروس تهرانی استعلام گرفتند و مشخص شد وی هیچ فرزندی در ازدواجش نداشته است و زندگی نخست وی یکسال بیشتر نبوده است.

انتقامگیری عجیب عروس از مادرشوهر

تیم جنایی پلیس آگاهی تهران در گام دیگری از تحقیقات شوهر اول زن 70 ساله را مورد تحقیق قرار دادند که این مرد نیز در تحقیقات همان صحبت های صغری 70 ساله را تایید کرد و گفت: من و همسر سابقم یکسال با هم زندگی کردیم و هیچ فرزندی نداشتیم.

بدین ترتیب ماموران بار دیگر عروس خانواده را مورد تحقیق قرار دادند که در ادامه مشخص شد که عروس خانواده بخاطر اختلافاتی که با مادرشوهرش دارد این داستانسرایی را مطرح کرده است.

بنا بر این گزارش، عروس خانواده در اعترافاتش عنوان داشت که من با مادرشوهرم اختلاف داشتم و برای انتقامگیری این داستانسرایی را مطرح کردم.

 

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
زهرا ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۳
بیچاره عروس وجون به لب کردی که همچین چیزی به ذهنش اومده وخواسته انتقام بگیره.

لیلا ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
عروس اگه جون به لب بشه دلیل بر اینه که شوهرش پشتش نیست و شوهر فقط طرفدار خانواده ش هست نه همسرش، پس آیا چنین شوهری اجازه میدهد که همسرش چنین دروغهایی بگه؟! پس میشه گفت این عروس اونقدر دیکتاتور و حاکم هست که جرآت کرده چنین بهتانی به مادر شوهرش بزنه. ما خودمونم عروسیم ولی نباید بگیم که حتما مادر شوهر یا سایر افراد خانواده شوهر مقصرن. هستن عروسانی که از صدتا مادر شوهر، مادر شوهرترند.
۲۲ ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
چه عروس خری یعنی نمیدونسته دروغش لو میره

راد ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۴
مشکل خیلی ها اینه که به عاقبت کارشون فکر نمی کنند. فقط در لحظه به فکر تسویه حساب شخصی یا کرم ریختن هستند‌ و لذت میبرن برای لحظاتی افراد رو درگیر خودشون کردن. نوعی عقده گشایی و فرافکنی