آتش سوزی در ساختمان اداری میدان توحید

آتش سوزی در ساختمان اداری میدان توحید

۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - یک ساختمان اداری در میدان توحید طعمه حریق شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - جلال ملکی گفت: خوشبختانه در حادثه آتش سوزی یک ساختمان اداری-تجاری تلفات جانی و مصدوم نداشتیم.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی با علام جزئیات این خبر گفت: امروز ساعت 17:11 یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان اداری تجاری در میدان توحید نبش کوچه نادر به سامانه 125 اعلام شد و 4 ایستگاه آتش نشانی با نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

او افزود: آتش نشانان کمتر از 3 دقیقه به محل رسیده و مشاهده می کنند در یک ساختمان 6 طبقه اداری تجاری و در طبقه پارکینگ آتش سوزی رخ داده و حجم زیادی از دود به طبقات نفوذ کرده بود.

ملکی تصریح کرد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که در طبقه اول که دفتر آژانس هوایی بود کارمندان در وضعیت ناایمنی گرفتار شدند به همین دلیل آتش نشانان همزمان با ورود به طبقه منهای یک برای خاموش کردن آتش مشغول نجات کارمندان شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در ادامه گفت: آتش نشانان در اولین اقدام نرده های پنجره را که جوش خورده بود ، بریدند و با استفاده از نردبان دستی 15 نفر از پرسنل را به سلامت خارج کردند.

او افزود: آتش سوزی در پارکینگ در یکی از انبارها که پر از کارتن و ضایعات بود، اتفاق افتاد و دو دستگاه خودروی پراید نیز به دلیل دود و حرارت زیاد خسارت دیدند.

ملکی عنوان کرد: آتش نشان آتش را خاموش کردند و خوشبختانه مصدومیت تلفات جانی نداشتیم و تا دقایقی دیگر محل تحویل عوامل انتظامی داده خواهد شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز