قتل پسر 16 ماهه با تکان دادن شدید سرش + عکس پرستار مرگ

قتل پسر 16 ماهه با تکان دادن شدید سرش + عکس پرستار مرگ

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - پرستاری که سر پسر ۱۶ ماهه را به شدت تکان داده و باعث خونریزی مغزی اش شده بوده به جرم قتل بازداشت شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - متهم " آماندا والدر" ۳۱ ساله محکوم شده که در هنگام نگهداری از پسری ۱۶ ماهه از سر عصبانیت به حدی شدید او را تکان داده که پسر بچه بر اثر خونریزی شدید جان سپرده است.

بنا بر اطلاعات پلیس مینه سوتای امریکا با بیهوش شدن کودک و انتقالش به بیمارستان تحقیقات آغاز و با تائید پزشکان روشن شد که قربانی بر اثر ضربه وارده جان سپرده است.

قتل پسر 16 ماهه با تکان دادن شدید سرش + عکس پرستار مرگ

این پرستار قاتل پس از دستگیری ادعا کرد که هیچ اطلاعی نداشته که تکان دادن می تواند باعث مرگ کودک شود اما به گفته کارآگاهان پلیس هر پرستار به خوبی می داند که تکان دادن می تواند برای هر کودک خطرناک بوده و سلامتش را به خطر بیندازد. این پرستار نیز در اعترافات خود بیان کرد که پس از تکان دادن شدید پسر بچه او پس از گریه فراوان به خواب رفته و در خواب به سختی نفس کشیده و ناگهان بیهوش شده و همین موضوع او را نگران کرده و با اورژانس تماس گرفته و درخواست کمک کرده است اما متاسفانه پزشکان نتوانسته اند به این پسر بچه کمک کنند و جانش را نجات دهند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز