زوج کودک ربا در جشن تولد غافلگیر شدند + عکس

زوج کودک ربا در جشن تولد غافلگیر شدند + عکس

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - یک زوج نیجریه ای کودکی را از بیمارستان ربودند که در نهایت شناسایی و دستگیر شدند. ...

زوج کودک ربا در جشن تولد غافلگیر شدند + عکس

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - یک زوج اقدام به کودک ربایی کرده بودند که با پیگیری پلیس و همسایه ها دستگیر شدند.

یک زوج اهل نیجریه که با ربودن نوزاد یک روزه از بیمارستان برایش جشن تولد تدارک دیده بودند توسط پلیس دستگیر شدند. این زوج که هویت آن ها «مریم صدیق» ۲۲ ساله و «ابوبکر صدیق» ۵۰ ساله اعلام شده این کودک را در تاریخ ۸ سپتامبر از بیمارستانی واقع در ایالت کانو دزدیده بودند.

دزدیدن یکی از نوزادان دوقلو توسط زوج نیجریه ای

در لحظه ای که این زوج موفق به ربودن نوزاد شدند عمه کودک که در حال مراقبت از وی و برادر دوقلویش بود به خواب رفته بود. پلیس محلی در بیانیه ای اعلام کرد: «در تاریخ ۸ سپتامبر پدر کودک با نام «رابی محمد» شکایتی را در مورد ربوده شدن فرزندش از بیمارستان مطرح کرد. او در شکایت خود اشاره کرد که یکی از فرزندان دوقلویش که در بیمارستان متولد شده بود مفقود شده است.»

همکاری همسایه ها با پلیس در دستگیری زوج کودک ربا

پس از ثبت این شکایت، ماموران پلیس تحقیقات خود برای یافتن کودک را آغاز کردند. در همین هنگام زوج کودک ربا در خانه خود جشن تولدی را برای کودکی که از بیمارستان ربوده بودند ترتیب داده بودند. همسایگان که از باردارنبودن مریم اطلاع داشتند بلافاصله مقامات محلی را در جریان قرار دادند. پلیس با حضور در خانه این زوج کودک را پیدا کرد و هر دو متهم به بازداشتگاه پلیس منتقل شدند. این زوج در بازجویی پذیرفتند که این کودک را از بیمارستان ربوده اند.

تحقیقات پلیس محلی نیجریه در این باره ادامه دارد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز