سیاست گذاری های شورای ششم برای فرزندآوری و افزایش جمعیت -  تغییرات اساسی در کمیته سلامت
سرویس اجتماعی - رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه به دنبال تغییرات اساسی در این کمیته هستیم گفت:سعی می‌کنیم سیاست‌گذاری این دوره کمیته سلامت بر پایه منویات مقام معظم رهبری مانند موضوع فرزندآوری و افزایش جمعیت باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - سوده نجفی عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیته سلامت شورای ششم در گفت وگو با خبرنگار شهری درباره برنامه های این کمیته اظهار داشت: در حال حاضر در حال انتخاب مشاورین و کارشناسان مربوطه هستیم ان شاءالله به زودی کمیته سلامت تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همچنین در حال دریافت گزارشات از شرکت شهرسالم و اداره کل سلامت شهرداری هستم، گفت: به طور کلی باید برخی از تغییرات اساسی در کمیته سلامت انجام شود.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: سعی می کنیم سیاست گذاری این دوره کمیته سلامت بر پایه منویات مقام معظم رهبری باشد.

نجفی خاطرنشان کرد: به طور مثال در بخش فرزندآوری و افزایش جمعیت برنامه ریزی هایی خواهیم داشت تا ببینیم شورای شهر تهران چه اقداماتی می تواند در این راستا انجام دهد تا منویات مقام معظم رهبری محقق شود.

وی با تأکید بر اینکه به دنبال راهکارهای عملیاتی هستیم گفت: جلساتی را با مسؤولین وزارت بهداشت برگزار خواهیم کرد همچنین به نقش نهادهای مردم نهاد بسیار توجه داریم چرا که در بسیاری از کشورهای دنیا هم موفقیت دولت ها در گرو این موضوع است.

منبع : خبرگزاری فارس