میزان بدهی های شهرداری سر به فلک کشید -  بیش از 80 هزار میلیارد تومان  بدهی میراث مدیریت شهری سابق
سرویس اجتماعی - عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه میزان بدهی‌های شهرداری از 80 هزار میلیارد تومان هم بیشتر است،‌گفت: میزان بدهی‌های پنهان هنوز بررسی نشده و اگر اعتبارسنجی شود قطعاً میزان بدهی‌ها فراتر از معوقات مربوط به تسهیلات دریافتی از بانک‌ها است.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - احمد صادقی عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری در مورد بدهی های شهرداری تهران اظهار داشت: میزان بدهی ها روز به روز در حال افزایش است چرا که بخش زیادی از این بدهی ها مربوط به تسهیلات دریافتی از بانک ها بوده که دارای معوقات است.

وی در پاسخ به این پرسش که شهردار تهران ابتدا بدهی ها را 66 هزار و اکنون 80 هزار میلیارد تومان اعلام کرده است و نظر شما در این زمینه چیست، گفت: به نظر من میزان بدهی ها حتی بیشتر از رقم هایی است که علیرضا زاکانی شهردار تهران اعلام کرده چرا که بدهی های پنهان هنوز کشف نشده و اگر اعتبارسنجی شود قطعا میزان آن بیشتر خواهد شد.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: میزان بدهی های شهرداری توسط کمیته مربوطه در قالب تهیه سند تحویل و تحول تا سه ماه پس از تشکیل مدیریت شهری جدید مشخص می شود و رسما در شورا اعلام و در سامانه شفافیت هم بارگذاری خواهد شد تا شهروندان به این داده ها هم دست داشته باشند.

منبع : خبرگزاری فارس