وحشت مردم گرمه از حمله پلنگ گرسنه

وحشت مردم گرمه از حمله پلنگ گرسنه

۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان "گرمه" از حمله یک قلاده پلنگ به دامداری و زخمی و تلف شدن ۱۶ راس گوسفند خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ  مجتبی نظافتی فرمانده انتظامی شهرستان "گرمه" گفت: برابر اعلام عوامل گشت کلانتری ۱۱ مبنی بر مراجعه حضوری فردی در خصوص حمله پلنگ به دامداری گوسفندان در اطراف شهر" ایور"ماموران انتظامی بلافاصله در محل حاضر شدند.

او  افزود: در بررسی ماموران از دامداری مشخص شد، تعداد ۱۶ راس میش مورد حمله پلنگ وحشی قرار گرفته که ۵ راس میش به صورت کامل تلف و تعداد ۸ راس زخمی و در حال تلف شدن همچنین تعداد ۳ راس سالم و یک قلاده سگ که جهت نگهبانی از دامداری بوده زخمی شده است.

سرهنگ نظافتی با اشاره به اینکه در بررسی ماموران مشخص شده دامداری فاقد نگهبان بوده از دامداران خواست برای جلوگیری از حمله جانوران به دام ها و احتمال سوء استفاده سارقان، دامداری های خود را به تجهیزات حفاظتی مجهز کنند و مراقبت لازم را در این زمینه داشته باشند.

منبع : رکنا

شهروند ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
سازمان محیط زیست خب چرا به این حیوانات رسیدگی نمیکنید که بخان حمله کنن؟شما یه شب نون وآب نخورید اونوقت میفهمید که این حیوانات زبان بسته چه حالی دارن.خاهشا وظایفه خودتو نو درست انجام بدید چند روز پیش هم من شنیدم که چندتا خرس توسط چند پست فطرت کشته شدن !آخه این رسم حفاظت از محیط زیسته؟؟؟؟