پویشی جهت واکسیناسیون همه شهروندان بالای 18 سال پایتخت تا 10 مهر
سرویس اجتماعی - سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به برگزاری پویش جهت واکسیناسیون همه افراد بالای ۱۸ سال تا ۱۰ مهر در پایتخت گفت: شهرداری تهران از همه امکانات خود جهت واکسیناسیون شهروندان استفاده خواهد کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - علی نصیری، سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مراسم افتتاح و آغاز بکار ۲۶ مرکز جدید واکسیناسیون در پایتخت اظهارداشت: پویش و کار جدیدی را آغاز کرده ایم که از سه روز پیش شروع شده و قرار است که تا ۱۰ مهر بتوانیم در شهر و استان تهران هیچ فرد بالای ۱۸ سال نداشته باشیم که دز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده باشند.

وی افزود: ما این بار نه فقط تأمین مکان بلکه تامین همه امکانات از جمله نیروی انسانی را به عهده می گیریم و ۱۳ مرکز یا شهر واکسن ثابت شهری و سه مرکز خودرویی جدید و ۱۰ مرکز دیگر از امروز آغاز بکار می کند. 

وی بیان داشت: بر همین اساس ۷۰۰ هزار دز در ۱۰ روز از وزارت بهداشت درخواست شده است و امیدواریم هر چه سریع تر واکسیناسیون شهروندان تهران به طور کامل انجام گیرد.

نصیری همچنین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت اربعین حسینی یادآور شد: با شروع دوره جدید مدیریتی در شهر تهران و شهرداری تهران یکی از برنامه هایی که به صورت راهبرد در برنامه های شهردار تهران اعلام شد برداشتن بار کرونا در کلانشهر تهران از دوش دولت بود.

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها و مراکز و سازمان های شهرداری پای کار آمدند و در دو هفته کار جهادی و شبانه روزی امروز به این نقطه رسیدیم.

سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: برنامه ها در ۱۴۰ محور تدوین شده است و مشارکت مردمی در مدیریت کرونا حائز اهمیت است چراکه هر جا در این انقلاب از مردم استفاده شد پیروزی داشتیم. همچنین همبستگی میان همه دستگاه ها و اولویت پیشگیری بر درمان است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز