عاملان نشر اکاذیب در شهرستان دیواندره توسط پلیس دستگیر شدند
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: ۲ مدیر گروه صفحات مجازی در شهرستان دیواندره که اقدام به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی کرده بودند، دستگیر شدند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سردار علی آزادی روز جمعه اظهار داشت: با دریافت شکایت تعدادی از شهروندان و برخی از دستگاه های خدمات رسان مبنی بر نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی؛ بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع تیم های ویژه ای برای رسیدگی به این پرونده در سطح انتظامی استان و شهرستان دیواندره تشکیل شد .

سردار آزادی بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا با رصد و تلاش شبانه روزی و با انجام اقدامات تخصصی؛ ۲ نفر از مدیران صفحات مجازی در شهرستان دیواندره را که اقدام به نشر اکاذیب می کردند شناسایی نموده و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در عملیات ضربتی آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه هر دو صفحه مجازی متهمان مسدود و مستندات آن به مراجع قانونی ارسال شد، یادآور شد: پلیس با کسانی که اقدام به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی می کنند برابر قانون قاطعانه برخورد می کند و شهروندان نیز می بایست اخبار دریافتی را از منابع موثق و قابل صلاحیت دریافت کنند.

منبع : رکنا