فیلم لحظه گیرافتادن یک زن عجول زیر قطار در حال حرکت

فیلم لحظه گیرافتادن یک زن عجول زیر قطار در حال حرکت

۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - مسافران هوشیار جان پیرزنی را که حین سوار شدن به قطار در حال حرکت به داخل شکاف سقوط کرده بود نجات دادند. ...


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -  ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات یک زن سالخورده در یکی از ایستگاه های قطار کشور هند را به تصویر می کشد. این زن ۷۱ ساله قصد سوار شدن به یک قطار در حال حرکت را داشت که ناگهان به داخل شکاف میان سکو و قطار سقوط کرد.

هوشیاری همسر این زن و مسافرانی که در نزدیکی محل حادثه حضور داشتند موجب نجات جان این زن شد. این اتفاق روز شنبه و در ایستگاهی در شهر بمبئی هند رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته ایستگاه قطار تهیه شده چگونگی وقوع حادثه و همچنین نجات این زن را نشان می دهد. در ابتدای این ویدئو این زن به همراه همسرش و یک مسافر دیگر روی سکو ایستگاه دیده می شود. لحظاتی بعد با حرکت قطار این زن تلاش می کند تا از طریق یکی از درب های باز قطار وارد واگن شود که ناگهان به داخل شکاف سقوط می کند. دو مسافر که یکی از آن ها همسر این زن بود بلافاصله وارد عمل شده و وی را از داخل شکاف بیرون می کشند.

لحظاتی بعد مسافران دیگر به همراه پلیس و ماموران ایستگاه به سمت محل حادثه شتافتند تا به این زن کمک کنند.

بنا به اعلام اداره راه آهن غرب هند این زن که از ناحیه پا و کمر دچار جراحت شده بود برای مداوا به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد. بنا به این گزارش او روز یکشنبه از بیمارستان مرخص شد.

مسئولان اداره راه آهن هند با انتشار این ویدئو بار دیگر از شهروندان درخواست کردند تا با سوار یا پیاده شدن از قطار های در حال حرکت جان خود را در معرض خطر مرگ قرار ندهند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز