بازداشت سرشاخه های اصلی توزیع کنندگان مواد مخدر در مازندران
سرویس اجتماعی - حو.ادث رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از دستگیری سرشاخه‌های اصلی توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان‌ها و مرکز استان خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: از آنجایی که یکی از اهداف این پلیس تحقق آرامش شهروندان و مطالبات مردمی در حوزه امنیت اجتماعی، جمع آوری توزیع کنندگان موادمخدر و معتادان متجاهر می باشد، پلیس مبارزه با مواد مخدر در این راستا، طرح برخورد با خرده فروشان موادمخدر و متعادان متجاهر را اجرا کرد.

او افزود: در اجرای این طرح که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام شد، ۴۲ نفر از توزیع کننده موادمخدر که از سرشاخه های اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر بودند، دستگیر و تعداد ۳ دستگاه خودرو توقیف گردید و متهمان نیز با تشکیل پرونده، تحویل محاکم قضائی شدند.

ریس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: ۲۹ نفر معتاد متجاهر در این ماموریت، جمع آوری و پس از غربالگری برای سازماندهی، تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.

سرهنگ علیرضا ثقفی افزود: اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان و معتادین متجاهر، همواره بعنوان یک استراتژی ماندگار در چرخه تکرار قرار دارد.

منبع : رکنا