فراخوان جذب ایده های فناورانه درحوزه سالمندی

فراخوان جذب ایده های فناورانه درحوزه سالمندی

۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - اولین فراخوان برگزاری رویداد مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با رویکرد سالمندی برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - اولین فراخوان برگزاری رویداد مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی  علوم پزشکی شهید بهشتی با رویکرد سالمندی در6 محور مهارت ورزی، اشتغال و کارآفرینی سالمندان؛کسب وکارهای سلامت سالمندی، خدمات در منزل ویژه سالمندان؛ محیط دوستدار سالمند؛ توانمند سازی فردی و اجتماعی سالمندان؛  HSE و سالمندی برگزار می شود.

صاحبان ایده یا محصول اولیه، برای شرکت در این رویداد فناورانه می توانند فرم های ثبت نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه سال ۱۴۰۰ از طریق وب سایت مرکز ارسال نمایند.

پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت اخذ تایید کمیته داوران، ایده ها و محصولات منتخب در فرآیند توسعه محصول وارد شده و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، فعالیت خود را تا رسیدن به ایده قابل ارایه برای جذب سرمایه گذار ادامه خواهند داد.

در مسیر توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم های منتخب می توانند از خدمات حمایتی ومشاوره های متخصصین این حوزه  بهره مند شده و براساس گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02122439863 و 09371513215 تماس حاصل کنند و برای  ارسال ایده, از طریق لینک yun.ir/a8uwvf اقدام کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط