عزرائیل این مرد را تعقیب می کرد  -  اتفاق جالب در زنجان

عزرائیل این مرد را تعقیب می کرد - اتفاق جالب در زنجان

۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - اتوبوس مسافربری در جاده زنجان، جان مسافر را گرفت. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: با برخورد یک دستگاه کامیون با اتوبوس مسافربری درحال حرکت، یکی از مسافران اتوبوس حادثه دیده پس از پیاده شدن با یک دستگاه اتوبوس دیگر برخورد کرده و جان خود را از دست داد.

سرهنگ مهدی میناخانی افزود: این سانحه رانندگی منجر به جرح و فوت، حوالی ساعت ۴ بامداد امروز /پنشجنبه ۲۹ مهر ماه/ در کیلومتر ۴۶ خط شمالی آزادراه زنجان - تبریز و به دلیل عدم توجه راننده کامیون به نقطه مقابل اتفاق افتاد.

اتوبوس مسافربری در جاده زنجان

وی با بیان اینکه در این حادثه رانندگی، مسافر متوفی اتوبوس رویال سفر ایرانیان به دلیل نقض ماده ۴ قانون ایمنی راه و راه آهن، مقصر شناخته شد، اظهار داشت: اتوبوس مسافربری رویال سفر ایرانیان با ۲۲ مسافر و اتوبوس عصر ایران نیز با ۲۲ مسافر از مبداء تهران به مقصد ارومیه درحال حرکت بودند.   

بر اساس آمار پزشکی قانونی زنجان در ۶ ماه نخست امسال تعداد ۱۴۶ نفر در سطح مسیرهای ارتباطی این استان قربانی حوادث رانندگی شدند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال هفت درصد افزایش نشان می دهد و بیشترین کشته ها نیز به تعداد ۴۰ نفر مربوط به آزاد راه زنجان - قزوین بود.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز