نجات معجزه آسای یک خانواده از مرگ حتمی در جنگل گلستان + جزئیات
سرویس اجتماعی - مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از نجات ۳ نفر که در ارتفاعات جنگلی محور قدیم کردکوی به گرگان گیر افتاده بودند خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - فرهاد میقانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت:یک مورد گیر افتادگی در کوهستان در محور قدیم کردکوی به گرگان، ارتفاعات جنگلی شموشک علیا به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گزارش شد.

او ادامه داد: از پایگاه النگ ۲ گروه متشکل از ۲ نجاتگر پرسنل و ۳ نجاتگر داوطلب به همراه یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه کمکدار سبک به محل حادثه اعزام شدند.

فرهاد میقانی افزود: حادثه دیدگان ۲ مرد ۲۴ ساله و یک مرد ۳۲ ساله بودند که پس از نجات به منطقه امن انتقال و تحویل عوامل انتظامی داده شدند.

امدادرسانی به یک خانوار گرفتار در سیلاب

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان همچنین گفت: یک مورد آبگرفتگی منزل نیز در روستای دشتی کلاته غربی، محور قدیم کردکوی به گلوگاه به هلال احمر استان گزارش شد.

او ادامه داد: از پایگاه وزوار نوکنده یک گروه سیلاب متشکل از ۲ نجاتگر داوطلب به همراه یک دستگاه ست نجات به محل حادثه اعزام شدند.

فرهاد میقانی افزود: در این حادثه به یک خانوار ۴ نفره و گرفتار در سیلاب  امداد رسانی شدند.

در حادثه ریزش آوار منزل مسکونی در خیابان امام رضا گرگان هم نیرو های هلال احمر که ظهر دیروز رخ داده بود محل حادثه را مورد ارزیابی قرار دادند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز