فیلم لحظه سرقت مسلحانه از یک فروشگاه در پمپ بنزین

فیلم لحظه سرقت مسلحانه از یک فروشگاه در پمپ بنزین

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سارقان مسلحی که قصد سرقت از یک فروشگاه پمپ بنزین را داشتند توسط یک مشتری که نظامی کهنه کار بود، ناکام ماندند. ...


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سارقان مسلحی که با خیال سرقتی آسان وارد فروشگاه یک پمپ بنزین شده بودند نمی دانستند با بدترین اتفاق ممکن مواجه خواهند شد، یعنی مواجهه با یک نظامی کهنه کار که در همان لحظه برای خرید به این فروشگاه مراجعه کرده بود.

این نظامی کهنه کار با واکنشی دیدنی این سارقان مسلح را مجبور به فرار کرد. این اتفاق در ساعت ۴:۳۰ دقیقه صبح در فروشگاه پمپ بنزین چِورون در شهر «یوما» واقع در ایالت آریزونا آمریکا رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته فروشگاه تهیه شده اقدام شجاعانه این نظامی را به تصویر می کشد. در ابتدای این ویدئو وی در حالی که در وسط فروشگاه ایستاده و قصد ترک آنجا را دارد دیده می شود.

لحظاتی بعد سارقان مسلح در حالی که اسلحه در دست دارند وارد فروشگاه می شوند. این ویدئو نشان می دهد این نظامی با حمله به اولین سارق اسلحه وی را روی زمین انداخته و او را مجبور به فرار می کند. سارق دوم نیز با دیدن این صحنه مجبور به فرار می شود.

این ویدئو پس از انتشار در فیسبوک مورد توجه کاربران قرار گرفت. رسانه های محلی آمریکا نام این نظامی کهنه کار را جیمز کیلکر اعلام کرده اند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز