کشف و ضبط 20 کیلوگرم مواد مخدر در اردبیل

کشف و ضبط 20 کیلوگرم مواد مخدر در اردبیل

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرمانده نیروی مرزبانی استان اردبیل، گفت: با هدف پیشگیری و مقابله با فعالیت‌های مجرمانه، ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک، توسط مرزبانان استان اردبیل، کشف و ضبط شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سردار سیدشاهین اسمعلی، فرمانده نیروی مرزبانی استان اردبیل، دوم آبان ماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: با هدف پیشگیری و مقابله با فعالیت های مجرمانه ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک توسط مرزبانان استان اردبیل کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به این که ۲ نفر سوداگر مرگ دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شده است، گفت: با تشدید بازرسی ها و اقدامات نظارتی تلاش و جدیت بر این است تا از فعالیت های سوداگران مرگ در سطح استان جلوگیری کرده و عرصه را بر این افراد تنگ تر کنیم.

فرمانده نیروی مرزبانی استان اردبیل، بیان کرد: متاسفانه فعالیت قاچاقچیان در استان سبب قشر جوان بسیاری در دام اعتیاد گرفتار شوند که لازم است در این راستا با تلاش دستگاه قضایی، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی از فعالیت اکیپ های خرید، فروش یا انتقال موادمخدر در هر نقطه از کشور جلوگیری شود.

اسمعلی تصریح کرد: انتظار داریم مشارکت همگانی برای کشفیات مواد مخدر مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و نیز بهبود وضعیت موجود گام های اساسی و هدفمند برداریم که در آخرین رتبه بندی نرخ جرایم رخ داده در استان ها، استان اردبیل در ردیف سوم شاخص امنیت پایدار استان های کشور قرار گرفت.

وی افزود: از مردم استان درخواست داریم تا در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک به خرید یا فروش مواد مخدر در سطح شهر و شهرستان ها مراتب را به دفتر دادستانی و یا نیروهای انتظامی و امنیتی استان خبر داده تا از این طریق سیستم قضایی وارد عمل شده و نتیجه دلخواه حاصل شود.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز