2 محموله آرد دولتی قاچاق در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد

2 محموله آرد دولتی قاچاق در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از کشف و ضبط ۲ محموله آرد دولتی قاچاق در استان خبر داد و گفت: ارزش این محموله‌ها ۲۲۵ میلیون ریال برآورد شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - غلامرضا قائدامینی روز یکشنبه  افزود: یک محموله شامل ۵۰ کیسه آرد دولتی قاچاق در شهرکرد و دیگری محموله ۴۰ کیسه ای آرد در یک انبار در شهرستان فارسان کشف و ضبط شد.

وی افزود: پرونده متخلفان قاچاق آرد برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد و محموله های کشف شده در شبکه توزیع مردمی قرار گرفت.

قائدامینی از افزایش ۴۰ تا ۷۰ درصدی نظارت ها، کشف تخلفات و تشکیل پرونده ها در استان طی سالجاری خبر داد و گفت: نظارت بر بازار، برخودی جدی با تخلفات و رسیدگی به شکایات مردمی اولویت این سازمان است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، نظارت بر کیفیت نان را از دیگر برنامه های مهم این معاونت برشمرد و افزود: از تیرماه جریمه های تعزیراتی بازدارنده برای کیفیت پخت نان در نظر گرفته شده که در همین راستا ۵۰ واحد نانوایی کسر سهمیه شده است.

چهارمحال و بختیاری دارای۴۳ هزار و ۵۹۰ واحد صنفی است که از این تعداد هشت هزار و ۲۷۸ واحد صنفی تولیدی، ۲۳ هزار و ۳۴۰ واحد صنفی توزیعی، هفت هزار و ۳۶۱ واحد صنفی خدمات فنی و چهار هزار و ۶۱۱ واحد صنفی خدماتی هستند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز