کشف و ضبط 6 تن چوب جنگلی قاچاق در اطاقور لنگرود

کشف و ضبط 6 تن چوب جنگلی قاچاق در اطاقور لنگرود

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی لنگرود گفت: مأموران انتظامی ۶ تن چوب جنگلی قاچاق را در بخش اطاقور این شهرستان کشف کردند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ حمیدرضا سرخوش پور، فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود به تشدید اقدامات همه جانبه به منظور مقابله با قاچاقچیان چوب اشاره کرد و گفت: مأموران انتظامی بخش اطاقور در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در یکی از روستا های سطح حوزه استحفاظی داخل محوطه ای اقدام به دپوی چوب قاچاق کرده است، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: مأموران انتظامی پس از انجام تحقیقات نامحسوس در این زمینه و احراز صحت موضوع با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از آنجا ۶ تن چوب جنگلی قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری و معرفی متهم ۴۱ ساله در این رابطه به مرجع قضایی خبر داد و اظهار داشت: کارشناسان ارزش چوب های کشف شده را ۱۵۰ میلیون ریال اعلام کردند.

سرهنگ سرخوش پور با بیان اینکه حفاظت از منابع طبیعی وظیفه همگانی است، به عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاق اشاره کرد و از مردم خواست در صورت اطلاع یا مشاهده هرگونه مورد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

شهرستان لنگرود در ۶۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع شده است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز