مرگ دردناک کودک بوشهری براثر کرونا  -  او سرطان داشت !

مرگ دردناک کودک بوشهری براثر کرونا - او سرطان داشت !

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - کرونا جان کودک ۷ ساله بوشهری را گرفت. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر با اشاره به ثبت ۳ فوتی جدید ناشی از کرونا، یکی از آنان را کودکی ۷ ساله عنوان کرد که مبتلا به سرطان بود.

سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: امروز ۳ مورد فوتی ناشی از کرونا در استان به ثبت رسید که شامل مردی ۶۲ ساله با سابقه بیماری زمینه ای سرطان، زنی ۶۵ ساله با سابقه بیماری زمینه ای فشار خون و دیابت و کودکی ۷ ساله با سابقه بیماری زمینه ای سرطان می شود.

او همچنین  تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان را ۱۱۱ نفر اعلام کرد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ بیمار جدید در این بخش ها بستری شده اند که از این تعداد ابتلای ۸ نفر به کرونا قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه اکنون ۱۳ نفر در بخش مراقبت های ویژه در حال درمان هستند، ادامه داد: ۳ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری گفت: در شبانه روز گذشته ۲۶ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان های استان ترخیص شده اند، که از این تعداد ۱۴ نفر به طور قطع به کرونا دچار بودند.

او عنوان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۷ هزار و ۵۸۱ مبتلا به این بیماری در استان بوشهر شناسایی شده اند و هزار و ۹۹۵ نفر هم جان خود را از دست داده اند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز