دختر اینستاگرامی زورگیر از آب درآمد -  ویدا طعمه ها را به پارک سرخه حصار می کشاند
سرویس اجتماعی - معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند ۳ نفره‌ای خبر داد که پس از ریختن طرح دوستی با مالباختگان، تلفن همراهشان را زورگیری می‌کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: چند روز قبل مرد جوانی به اداره پنجم پلیس آگاهی رفت و از سرقت گوشی تلفن همراهش توسط راکبان موتورسیکلت با همدستی دختر جوانی شکایت کرد.

وی افزود: شاکی زمانی که در مقابل افسر پرونده قرار گرفت، گفت: در اینستاگرام با دختر جوانی به نام ویدا آشنا شدم. دفعه دومی که برای دیدن ویدا به محل قرار در منطقه سرخ حصار رفتم، روی نیمکت پارک نشسته بودیم که ۲ پسر موتور سوار به سمت ما آمدند و با تهدید گوشی تلفن مرا سرقت کرده و با ویدا از محل متواری شدند.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با شکایت مرد جوان تحقیقات برای دستگیری ویدا و همدستانش از سوی کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شد و در ادامه بررسی ها کارآگاهان با شکایت های مشابه مواجه شدند.

وی افزود: شکایت هایی مشابه همه نشان از این داشت، دختری به نام ویدا با آن ها در فضای مجازی آشنا شده و در دومین قرار ملاقات در منطقه سرخ حصار با همدستی دو موتورسوار نقشه سرقتشان را اجرا می کرد.

سرهنگ کنجوریان بیان کرد: در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره پنجم موفق به شناسایی ویدا و همدستانش شدند. با شناسایی هویت متهمان، ماموران وارد عمل شده و دختر جوان و یکی از همدستانش را بازداشت کردند.

این مقام پلیسی ادامه داد: ویدا در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و گفت: در فضای مجازی سوژه ها را شناسایی کرده و پس از طرح دوستی آن ها را به محل قرار می کشاندم. اوایل این کار را به تنهایی انجام می دادم و پس از دوستی با پدرام به همراه او و یکی از دوستانش سرقت ها را ادامه دادم. سوژه ها را به منطقه سرخ حصار کشانده و با تهدید چاقو گوشی ها را سرقت می کردیم.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز