سرقت مسلحانه خشن در جنوب تهران -  مخفیگاه شان اسلحه خانه بود

سرقت مسلحانه خشن در جنوب تهران - مخفیگاه شان اسلحه خانه بود

۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقان حرفه ای که به صورت مسلحانه موتورسیکلت سرقت می کردند، خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -  سرهنگ "جلیل موقوفه ای " اظهار داشت: در پی یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران کلانتری ۱۹۰ مجیدیه قرار گرفت.

وی افزود: بنابر حساسیت موضوع ماموران کلانتری ۱۹۰ مجیدیه با رصد های اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته یک باند ۵ نفره سابقه دار را در محله یافت آباد و تهرانپارس شناسایی کردند.

بازداشت عاملان سرقت مسلحانه در جنوب تهران

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران کلانتری پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی های  قضائی به ۲ محل مذکور اعزام شدند و در چند عملیات جداگانه اعضای این باند را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: ماموران کلانتری ۱۹۰ مجیدیه در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ سلاح گرم همراه با فشنگ جنگی شامل وینچستر و کلت کمری کشف کردند .

وی بیان داشت: متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجویی ها باتوجه به ارائه شواهد و مستندات موجود مبنی بر سرقت مسلحانه موتورسیکلت در جنوب تهران اعتراف کردند.

سرهنگ موقوفه ای در پایان خاطرنشان کرد:  متهمان برای  سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

منبع : رکنا

آخرین اخبار سرویس اجتماعی