کاهش بودجه سازمان زندان ها -  تشکیل کارگروه تخصصی برای صرفه جویی
سرویس اجتماعی - معاون توسعه مدیریت و منابع استانی سازمان زندان‌ها با اشاره به کاهش بودجه سازمان زندان‌ها گفت: امسال بودجه سازمان مثل کل بودجه کشور با پیچ دشواری روبرو است.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - محمود ضیائی فر، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان ها در نشست سراسری مدیران کل زندان های کشور با اشاره به کاهش بودجه سازمان زندان ها خطاب به مدیران استانی گفت: امسال بودجه سازمان مثل کل بودجه کشور خاص است و با پیچ دشواری روبرو هستیم چراکه بودجه برای زندان ها انقباضی است.

معاون سازمان زندان ها در قبال رویکرد احساسی و انتقادی برخی نسبت به اجرای قانونی تسری در مورد سازمان زندان ها گفت: خیلی از سازمان های دولتی سال هاست از تسری در حقوق برخوردارند اما نمی دانم چرا فقط تسری سازمان زندان ها آن هم پس از سال ها عدم اجرای این قانون را نقل محافل کرده اند.

ضیایی فر همچنین تأکید داشت: در استان ها باید کارگروهی تشکیل شود تا در هزینه زندان ها صرفه جویی شود؛ بدین معنا که درست و بهینه استفاده کنیم نه اینکه اصلاً هزینه ای نداشته باشیم. کارگروه دیگری نیز باید در خصوص اموال مازاد سازمان و بکارگیری آنان ایجاد شود.

گفتنی است همایش سراسری مدیران کل زندان های کشور در روز پنجشنبه، چهارم آذرماه با حضور غلامعلی محمدی، رئیس سازمان زندان ها و سایر مدیران ستادی و استانی در دستور برگزاری است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز