گزارش -  رئیس سازمان زندان ها: طرح شیفتی 12-24 بزودی مورد بررسی دوباره قرار می گیرد
سرویس اجتماعی - رئیس سازمان زندان‌های کشور گفت: طرح شیفتی ۱۲-۲۴ بزودی با حضور کارشناسان مورد بررسی مجدد قرار می‌گیرد و به مناقشات به وجود آمده پایان خواهیم داد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - گروه حقوقی و قضایی  در پی اعتراضات تعداد زیادی از کارکنان سازمان زندان ها به تغییر ساعات شیفت کاری این سازمان غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها در همایش یک روزه مدیران ستادی و استانی سراسر کشور در خصوص اعتراضات در خصوص تغییر ساعات شیفت کاری زندانیان گفت: طرح شیفتی ۱۲-۲۴ بزودی با حضور کارشناسان مورد بررسی مجدد قرار می گیرد و به مناقشات به وجود آمده پایان خواهیم داد.

وی افزود: هرچه خروجی کارشناسی باشد را تبعیت خواهیم کرد. نسبت به هرخواسته ای با عقلانیت و کارشناسی قابل دفاع تصمیم می گیریم؛ قرار نیست اسیر حواشی شویم.

کارکنان سازمان زندان ها پس از تغییر ساعات شیفت کاری خود از ۲۴-۴۸ ساعت به ۱۲-۲۴ ساعت، در هفته های گذشته با ایجاد کمپین های متعددی در سامانه فارس من از جمله کمپین «بازگشت شیفت کاری پرسنل زندان به حالت قبل» با نزدیک به ۲ هزار امضا خواستار بازگشت شیفت کارکنان این سازمان به روال سابق خود شده بودند.

عمده دلایل کارکنان سازمان زندان ها در اعتراض به تغییر ساعت شیفت کاری خود، طولانی بودن مسیر رفت وآمد به محل کار، مشقت این نوع شیفت بندی برای کارکنان زن سازمان است. (گزارش کامل معترضین به تغییر ساعت شیفت کاری زندان ها را از اینجا بخوانید)

منبع : خبرگزاری فارس