توزیع 10 هزار بسته ارزاق در رزمایش همدلی و احسان در اصفهان

توزیع 10 هزار بسته ارزاق در رزمایش همدلی و احسان در اصفهان

۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اجتماعی - امام جمعه اصفهان گفت: در ششمین دوره رزمایش اهدای کمک‌های معیشتی ستاد اجرای فرمان امام خمینی(ره) تعداد زیادی کیف و لوازم‌التحریر برای دانش‌‌آموزان و ۱۰ هزار بسته معیشتی ارزاق در استان اصفهان توزیع شد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در ششمین دوره رزمایش اهدای کمک های معیشتی ستاد اجرای فرمان امام خمینی(ره) با تقدیر از اعضا و دست اندرکاران آن ستاد در راستای اجرای این رزمایش احسان و همدلی اظهار داشت: از گذشته تاکنون و به طور ویژه در دوران شیوع کرونا فعالیت های بسیار زیبا و ارزنده ای در راستای کمک های خیرانه ستاد در استان و کشور شده است.

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه در همین دوره تعداد زیادی کیف و لوازم التحریر برای دانش آموزان و ۱۰ هزار بسته معیشتی ارزاق در استان اصفهان توزیع شده است، افزود: از تمامی شهروندانی که در این رابطه از مسیر ستاد اجرایی برای اهدای کمک های خیرانه خود حرکت و اقدام می کنند، تقدیر و تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه در این رزمایش خیران با جلوداری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در این کار ارزنده با اجر فراوان گام های بزرگی برداشته اند، گفت: انفاق و کمک کردن به مستضعفان و فقرا از نظر اسلام بهترین کار خیر است و یکی از وظایف مؤمنان این است که از مال خود مبلغی را هر ماه و یا هر سال برای کمک به فقرا اهدا کند.

طباطبایی نژاد بیان کرد: حتی افرادی که خیلی هم وضع مالی خوبی ندارند، نباید فکر کنند که کمک کردن وظیفه افراد ثروتمند است بلکه به اندازه توان خود باید مبلغی را حتی کم برای کمک به فقرا و انفاق هزینه کنند.

تورج حاجی رحیمیان، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان اصفهان در ادامه این مراسم گفت: امروز ششمین مرحله همدلی و احساس به همت این ستاد با توزیع ۱۰ هزار بسته ارزاق توسط گروه های جهادی به نیازمندان آغاز شد.

وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۲۸ هزار بسته معیشتی در بین هموطنان محروم در سراسر استان توزیع شده که در این راستا در مجموع ۲۸ هزار کیف دانش آموزی با لوازم تحریر نیز به دانش آموزان محروم اهدا شده است.

حاجی رحیمیان خاطرنشان کرد: ۲۲۰ هزار بسته گوشت در بین مردم نیازمند استان در آینده توزیع می شود و تاکنون ۱۲۰ هزار بسته مرغ بین نیازمندان اهدا شده است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز