اعتراف جالب دختر مست تهرانی  -  این 5 پسر مرا به خانه شان بردند !
سرویس اجتماعی - ادعای تجاوز به دختر جوان توسط 5 مرد در یک خانه رد شد. این درحالی بود متهمان مشروبات الکلی مصرف کرده بودند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - عقربه ها ساعت 11 صبح را نشان می داد که فریاد های کمک کمک دختر جوانی در  پارک صبا واقع در خیابان عرب توجه رهگذران را جلب کرد. مردم سراسیمه برای کمک به دختر جوان با تماس تلفنی مرکز فوریت های پلیسی 110 را در جریان گذاشتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند. در تحقیقات پلیسی دخترجوان ادعا کرد از سوی 5 مرد مست پس از خوردن شربت مسموم در یک خانه مورد تجاوز قرار گرفته است.

نخستین تیم پلیس ظرف چند دقیقه در محل حادثه حاضر شد. مأموران وارد خانه ای شدند که 5 مرد در آنجا حضور داشتند. متهمان پس از مشاهده پلیس خود را تسلیم ماموران کردند و بلافاصله به دادسرای امور جنایی تهران جهت تحقیقات اعزام شدند.

به این ترتیب ادعای دختر جوان در دادسرا امور جنایی تهران توسط مقام قضایی مورد تحقیق قرار گرفت.

در برسی های اولیه مشخص شد تجاوزی توسط 5 مرد به دختر جوان صورت نگرفته و متهمان با مصرف مشروبات الکی در خانه شان از حالت عادی خارج شده بودند.

بنابراین گزارش، با دستور بازپرس پرونده متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس قرار گرفتند. همچنین حال عمومی دختر جوان مساعد گزارش شده و از بیمارستان مرخص شده است.

منبع : رکنا